In Memoriam – Paul Wagenaar

Met verdriet hebben wij kennis moeten nemen van het onverwachte overlijden van onze oud-voorzitter en erelid Paul Wagenaar.

Tijdens zijn voorzitterschap van 14 jaar heeft hij zich altijd met volle overtuiging ingezet voor onze vereniging. Wij kunnen dankbaar terugzien op de vele nationale en internationale toernooien welke onder zijn bekwame leiding werden georganiseerd waardoor onze vereniging steeds meer aanzien kreeg in de boule-wereld. Door zijn actieve rol bij de grote verbouwing in 2009 beschikken wij nu over een uitstekende accommodatie.

Zijn markante persoonlijkheid, zijn snor en en sigaar zullen we zeker gaan missen. Paul bedankt.

Wij wensen de nabestaande veel sterkte met de verwerking van dit grote verlies.

Jeu-de-Boulesvereniging ‘t Zwijntje

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.