NK doubletten 2024 in Apeldoorn!

Sinds vanmorgen is het definitief. Het Nederlands Kampioenschap doubletten wordt op 20 en 21 april 2024 gespeeld bij ‘t Zwijntje in Apeldoorn. Dat is goed nieuws voor de toeschouwers die van mooie, spannende partijen pétanque kunnen genieten. Maar natuurlijk ook voor onze spelers die de besten van Nederland willen uitdagen op eigen terrein.

We kunnen honderden deelnemers verwachten dat weekend. Er zijn kampioenschappen in de categorieën vrouwen, mannen en jeugd.

Onze club heeft vorig jaar bij de ECS Games met gemotiveerde vrijwilligers laten zien zo’n groot evenement aan te kunnen. Aan het draaiboek voor het NK wordt in overleg met de NJBB nu al gewerkt. Schroom niet om je aan te melden als vrijwilliger om er een onvergetelijk weekend van te maken!

Op de foto: het podium van de mannen in 2023. Zoek de zwijntjes 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.