Doubletten

2017:

Poule: Speelschema: Stand:
A clubcompetitie doubletten 2017 a-poule clubcompetitie doubletten 2017 a-poule stand
B clubcompetitie doubletten 2017 b-poule clubcompetitie doubletten 2017 b-poule stand
C clubcompetitie doubletten 2017 c-poule clubcompetitie doubletten 2017 c-poule stand

 

Eerdere winnaars:

Jaar: A Poule: B Poule: C Poule:
2016 Paul Wagenaar, Frank Schepers, Henk Docter Teake van Bilzem, Diana Logtenberg, Nancy van Bilzem Gerard van Schooten, Gerrit Hendriks, Tonny Olde Hanhof
2015 Paul Wagenaar, Frank Schepers, Teake van Bilzem B1: Annet van der Schief, Corrie van den Brink, Jan Slots

B2: Wim Boluijt, Anette van Velzen

Dick Rous, Willy Simons
2014 Jan van den Bosch, Fabian Biesheuvel Cor Los, Dennis van Kooten Rob van der Eerden, Hans Kassenaar
2013 Jan van den Bosch, Fabian Biesheuvel, Frank Schepers Andre Hegteler, Henk Stegeman Tiemen van Asselt, Ria van Asselt
2012 Ferdinand Wiese, Cédric Brancourt Jan Nikerk, Cor Los Dick Rous, Willy Simons
2011 Ferdinand Wiese, Cédric Brancourt Ruud van Dijk, Sonja van Dijk Bertus van Vemde, Fenny van Vemde
2010 Jan van den Bosch, Fabian Biesheuvel Andre Hegteler, Wim Regeling Krister Horn, Wim Vincenten, Frans Balk
2009 Jan van den Bosch, Fabian Biesheuvel, Els Schipper Jan Goldebeld, Ben van de Esschert Aukje de Deugd, Natascha van den Brom, Mirjam Welvering
2008 Jan van den Bosch, Fabian Biesheuvel, Jan van den Bosch sr. Peter Schipper, Henk Docter Henk van den Brink, Corrie van den Brink
2007 Paul Wagenaar, Frank Schepers Gerrit de Weerd, Jan Heideveld, Ferdi Serra Henk Docter, Peter Schipper
2006 Paul Wagenaar, Frank Schepers Jan Buwalda, Ton Berghuis Tiemen van Asselt en Ria van Asselt
2005 Paul Wagenaar, Frank Schepers Jeroen Bakker, Linda Simons Hans Kassenaar, Rob van der Eerden
2004 Frank Schepers, Heidi Schepers Jeanet Hartgers, Teake van Bilzem C: Franciska Laning, Marco van Wageningen

D: Hans Kassenaar, Rob van Eerden

2003 Frank Schepers, Heidi Schepers Cor Los, Jan Nikerk Jan Huizinga, Trees van de Berghe
2002 Jan van den Bosch, Peter Hietbrink Rutger de Ruiter, Ragu Sinniah, Paul de Bruin Jeanet Hartgers, Teake van Bilzem
2001 Frank Schepers, Heidi Schepers Ad Windhouwer, Frans de Haan Joop Tukker, Tiemen van Asselt
2000 Frank Schepers, Heidi Spiele, Ton Berghuis Riny de Haan, Henk Koster, Wim Bouwman
1999 Jan Goldebeld, Ben van de Esschert
1998 Bert Jan Rietveld, Vikas Arumugam
1997 Vikas Arumugam, Harry Boonstra
1996 Jan Goldebeld, Ben van de Esschert