Start | Leden | Vereniging | Accommodatie | Spel | Agenda & Toernooien | Uitslagen | Archief
 

Afdelingscompetitie

De afdeling 04, waartoe 't Zwijntje behoort, organiseert jaarlijks een competitie tripletten, een competitie doubletten en de verenigingscompetitie.
Op de site van de afdeling (http://www.njbb04.nl/) is hierover meer informatie te vinden.

Hieronder alle teams van 't Zwijntje die in 2013 een podiumplaats hebben bereikt in de Nationale Competitie en Afdelings Competitie

Hieronder enkele behaalde resultaten door teams van 't Zwijntje

2013: Kampioen tripletten

Gerrit de Weerd, Linda Simons, Henk Stegeman

 
2012-2013: 5e doubletten 1e klasse   Cor Los, Jan Nikerk 
2012-2013: 6e doubletten 1e klasse   Patrick van der Schief, Teake van Bilzem 
2012-2013: 7e doubletten 1e klasse   Jan Goldebeld, Ben van de Esschert 
2012-2013: 11e doubletten 1e klasse   Petra Vos, Alirio Gumbs 
2012-2013: 12e doubletten 1e klasse   Andre Hegteler, Gerrit de Weerd 
2012-2013: 3e doubletten 2e klasse A

Gerrit Wesselink, Anneke Biesheuvel

 
2012-2013: 7e doubletten 2e klasse A   Henk Niemeyer, Karen van Asselt 
2012-2013: 4e doubletten 2e klasse B   Krister Horn, Herman Notte 
2012-2013: 5e doubletten 2e klasse B   Ge Hoekman, Dick de Deugd 
2012-2013: 7e doubletten 2e klasse B   Bertus van Vemde, Fenny van Vemde
2012-2013: 3e doubletten 2e klasse C

Jan van Roij, Leidy van Beek

   
2012-2013: 5e doubletten 2e klasse C   Eric Vos, Herman Balk 
2012-2013: 7e doubletten 2e klasse C   Corrie van den Brink, Annet van der Schief 
2012: 8e tripletten   Krister Horn, Maria Gestal, Henk Fluit
2012: 12e tripletten   Peter Schipper, Gerard de Haan, Herman Notten
2011-2012: 1e doubletten 1e klasse

Patrick van der Schief, Teake van Bilzem 

 
2011-2012: 7e doubletten 1e klasse   Petra Vos, Linda Simons 
2011-2012: 8e doubletten 1e klasse   Willem Regeling, Andre Hegteler 
2011-2012: 12e doubletten 1e klasse   Cor Los, Krister Horn 
2011-2012: 13e doubletten 1e klasse   Jan Goldebeld, Ben van de Esschert 
2011-2012: 15e doubletten 1e klasse   Ge Hoekman, Dick de Deugd 
2011-2012: 18e doubletten 1e klasse   Bertus van Vemde, Fenny van Vemde
2011-2012: 20e doubletten 1e klasse   Gerrit Hendriks, Roel Hup 
2011-2012: 6e doubletten 2e klasse A   Jan van Roij, Leidy van Beek 
2011-2012: 12e doubletten 2e klasse A   Peter Schipper, Herman Notte 
2011-2012: 13e doubletten 2e klasse A   Francisca Laning, Maichel Schipper 
2011-2012: 5e doubletten 2e klasse B   Eric Vos, Gerda van Tongeren
2011-2012: 7e doubletten 2e klasse B   Corrie van den Brink, Annet van der Schief
2011: 5e tripletten 1e klasse   Corrie van den Brink, Henk van den Brink, Francisca Laning
2011: 17e tripletten 1e klasse   Wim Mateboer, Adri van den Brom, Ineke Krijt
2011: 3e tripletten 2e klasse A   Bertus van Vemde, Fenny van Vemde, Trees van den Berghe
2011: 3e tripletten 2e klasse B   Herman Balk, Gerard de Haan, Peter Schipper
2010-2011: 1e doubletten 1e klasse

Patrick van der Schief, Teake van Bilzem 

 
2010-2011: 3e doubletten 1e klasse

Ben van de Esschert, Jan Goldebeld

 
2010-2011: 6e doubletten 1e klasse   Cor Los, Jan Nikerk 
2010-2011: 8e doubletten 1e klasse   Ge Hoekman, Dick de Deugd 
2010-2011: 9e doubletten 1e klasse   Willem Regeling, Andre Hegteler 
2010-2011: 11e doubletten 1e klasse   Gerrit Hendriks, Roel Hup 
2010-2011: 17e doubletten 1e klasse   Jan van Roij, Leidy van Beek 
2010-2011: 3e doubletten 2e klasse A

Bertus van Vemde, Fenny van Vemde

 
2010-2011: 11e doubletten 2e klasse A   Corrie van den Brink, Annet van der Schief 
2010-2011: 16e doubletten 2e klasse A   John van de Voorn, Herman Notte 
2010-2011: 3e doubletten 2e klasse B

Linda Simons, Petra Vos

   
2010-2011: 5e doubletten 2e klasse B   Eric Vos, Gerda van Tongeren 
2010-2011: 6e doubletten 2e klasse B   Francisca Laning, Henk van den Brink 
2010-2011: 8e doubletten 2e klasse B   Herman Balk, Peter Schipper 
2010: 6e tripletten 1e klasse   Wim Matenboer, Adri van den Brom, Hein Welvering
2010: 10e tripletten 1e klasse   Aukje de Deugd, Natascha Berkhoff, Henriette den Ouden
2010: 12e tripletten 1e klasse   Rini de Haan, Henk van den Brink, Corrie van den Brink
2010: 6e tripletten 2e klasse   Zwijntje 7, namen zijn onbekend
2010: 10e tripletten 2e klasse   Petra Vos, Eric Vos, Gerda van Tongeren
2010: 12e tripletten 2e klasse   Fenny van Vemde, Bertus van Vemde, Trees van den Berghe
2010: 17e tripletten 2e klasse   Maria Gestal Chao, Krister Horn, Wim Ruesink
2009-2010: 3e doubletten 1e klasse

Cor Los, Jan Nikerk 

 
2009-2010: 8e doubletten 1e klasse   Jan Goldebeld, Ben van de Esschert 
2009-2010: 12e doubletten 1e klasse   Willem Regeling, Andre Hegteler 
2009-2010: 13e doubletten 1e klasse   Ge Hoekman, Cor Oostenenk 
2009-2010: 3e doubletten 2e klasse A   Gerrit Hendriks, Roel Hup 
2009-2010: 8e doubletten 2e klasse A   Bertus van Vemde, Fenny van Vemde
2009-2010: 2e doubletten 2e klasse B

Taeke van Bilzem, Patrick van der Schief

 
2009-2010: 3e doubletten 2e klasse B

Leidy van Beek , Jan van Roij

 
2009-2010: 5e doubletten 2e klasse B   Herman Balk, Jan Boerkamp
2009: 3e tripletten 1e klasse   Herman Balk, Jan Boerkamp, Gerard de Haan
2009: 11e tripletten 1e klasse   Wim Matenboer, Marcel Vos, Adri van den Brom
2009: 14e tripletten 1e klasse   Corrie van den Brink, Henk van den Brink, Jan van Roij
2009: 17e tripletten 2e klasse   Aukje de Deugd, Henriette den Ouden, Natascha Berkhoff
2008-2009: 3e doubletten 1e klasse

Cor Los, Jan Nikerk 

 
2008-2009: 5e doubletten 1e klasse   Taeke van Bilzem, Andries Hoogheim
2008-2009: 10e doubletten 1e klasse   Willem Regeling, Andre Hegteler 
2008-2009: 12e doubletten 1e klasse   Ge Hoekman, Cor Oostenenk 
2008-2009: 15e doubletten 1e klasse   Albert Potkamp, Bauke Veltman 
2008-2009: 16e doubletten 1e klasse   Paul de Bruin, Tony Dijkhof 
2008-2009: 17e doubletten 1e klasse   Jan Goldebeld, Ben van de Esschert 
2008-2009: 7e doubletten 2e klasse A   Jan van Roij, Herman Balk 
2008-2009: 8e doubletten 2e klasse A   Bertus van Vemde, Fenny van Vemde 
2008: 5e tripletten   Herman Balk, Jan Boerkamp, Gerard de Haan
2008: 6e tripletten   Wim Mateboer, Hein Welvering, Adri van den Brom
2008: 12e tripletten   Rinie de Haan, Corrie van den Brink, Henk van den Brink
2008: 19e tripletten   Aukje de Deugs, Henriette den Ouden, Natascha Berkhoff
2007-2008: 2e doubletten 1e klasse

Cor Los, Jan Nikerk

 
2007-2008: 5e doubletten 1e klasse   Jan Goldebeld, Ben van de Esschert 
2007-2008: 6e doubletten 1e klasse   Andre Hegteler Willem Regeling
2007-2008: 8e doubletten 1e klasse   Henk Docter, Paul Wagenaar
2007-2008: 11e doubletten 1e klasse   Albert Potkamp Ben Krijt Lydia Potkamp
2007-2008: 13e doubletten 1e klasse   Herman Balk, Jan Boerkamp Jan van Roij
2007-2008: 17e doubletten 1e klasse   Raja Anton, Peter Schipper, Els Schipper
2007-2008: 2e doubletten 2e klasse A   Taeke van Bilzem, Andries Hoogheim
2007-2008: 6e doubletten 2e klasse A   Gerrit Hendriks, Roel Hup,  Henk van den Brink, Corrie van den Brink
2007-2008: 13e doubletten 2e klasse A   Leidy van Beek, Willy Zweers, Jan Buwalda
2007-2008: 15e doubletten 2e klasse A   Paul de Bruin, Tony Dijkhof, Carolien Dijkhof
2007-2008: 4e doubletten 2e klasse B   Ge Hoekman, Cor Oostenenk 
2007-2008: 6e doubletten 2e klasse B   Bertus van Vemde, Fenny van Vemde
2007-2008: 12e doubletten 2e klasse B   Henk Jongsma, Riet Jongsma
2007-2008: 15e doubletten 2e klasse B   Govert van Aarst, Greet Huiskamp
2007: 2e tripletten 1e klasse

Kelly Schipper,  Gerrit de Weerd, Jannie van de Kamp

 

 
2007: 9e tripletten 1e klasse   Henk Jongsma, Herman Balk, Gerard de Haan
2007: 15e tripletten 1e klasse   Wim Mateboer, Jeffrey de Deugd, Hein Welvering
2007: 17e tripletten 1e klasse   Corrie van den Brink, Henk van den Brink, Rinie de Haan
2007: 19e tripletten 1e klasse   Dick de Deugd, Willy Bogerd, Evert Bogerd
2007: 20e tripletten 1e klasse   Aukje de Deugd, Henriette den Ouden, Natascha Berkhoff
2006-2007: 4e doubletten 1e klasse   Cor Los, Jan Nikerk
2006-2007: 5e doubletten 1e klasse   GertJan Hobbelink, Fred de Ruiter
2006-2007: 6e doubletten 1e klasse   Raja Anton, Peter Schipper
2006-2007: 7e doubletten 1e klasse   Henk Docter, Paul Wagenaar
2006-2007: 9e doubletten 1e klasse   Albert Potkamp, Lydia Potkamp
2006-2007: 10e doubletten 1e klasse   Jan Buwalda, Ton Berghuis
2006-2007: 13e doubletten 1e klasse   Herman Balk, Jan Boerkamp
2006-2007: 14e doubletten 1e klasse   Jan Goldebeld, Ben van de Esschert 
2006-2007: 4e doubletten 2e klasse A   Cor Oostenenk, Gerard de Wild
2006-2007: 10e doubletten 2e klasse A   Leidy van Beek, Willy Zweers
2006-2007: 11e doubletten 2e klasse A   Willem Regeling, Louis Verhoeven
2006-2007: 12e doubletten 2e klasse A   Bertus van Vemde, Fenny van Vemde
2006-2007: 13e doubletten 2e klasse A   Joop van der Wijk, Wim Bouwman
2006-2007: 17e doubletten 2e klasse A   Jan Huizinga, Gerhard Schepers
2006-2007: 4e doubletten 2e klasse B   Ge Hoekman, Nico Post
2006-2007: 7e doubletten 2e klasse B   Henk Jongsma, Riet Jongsma
2006-2007: 12e doubletten 2e klasse B   Paul de Bruin, Rick Brietenstein
2006-2007: 14e doubletten 2e klasse B   Gerrie de Ruiter, Rutger de Ruiter
2006-2007: 15e doubletten 2e klasse B   Govert van Aarst, Greet Huiskamp
2006: 3e tripletten 1e klasse

Jannie van de Kamp, Gerard de Wild,  Gerrit de Weerd,

 

 
2006: 4e tripletten 1e klasse

Adri van den Brom, Jan van de Pol, Wim Mateboer

 
2006: 5e tripletten 1e klasse

Dick de Deugd, Henk Docter, ??

 

 
2006: 6e tripletten 1e klasse

Herman Balk, Henk Jongsma, Jan Boerkamp

 
2006: 7e tripletten 1e klasse

Jan Nikerk, Marcel Vos, Jeffrey de Deugd

 
2006: 11e tripletten 1e klasse

Fenny van Vemde, Trees van den Berghe, Bertus van Vemde,

 
2006: 9e tripletten 2e klasse

Henriette den Ouden, Natascha Berkhoff, Aukje de Deugd